ساخت وبلاگ تور تایلند تور پوکت تور پاتایا لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل لوازم جانبی هواوی خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
موسسه ترمیم مو گلهای تهران

موسسه ترمیم مو گلهای تهران

ترمیم مو سر و کاشت مو

ترمیم مو سر و کاشت مو

پوست سر ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تار مو دارد . این تعداد در روز ۵۰ تا ۱۰۰ تار از آنها در مرحله‌ی استراحت مو می‌ریزند. این ریزش مو طبیعی است. نگرانی موقعی احساس می شود که موهای ریخته شده، بیشتر از موهای رویش یافته باشد و فرد کاهش حجم موهایش را حس کند. احساس عدم‌ امنیت، ترس و همچنین از دست دادن اعتماد به نفس در این افراد رشد می کند. ترمیم مو سر شکل و روش های جدیدی دارد که طرفدار زیادی پیدا کرده است. ترمیم مو سر یکی‌ از روش ‌هایی‌ می باشد که تأثیرات قابل توجهی برای افرادی که از کم پشتی مو رنج می برند مفید می باشد. عمر (دوام) ترمیم مو یکی از ویژگیهای مهم ترمیم مو است.

ترمیم مو سر

معمولا ریزش مو در مردان از سنین جوانی آغاز می شود و کم پشت شدن موها در این سنین یکی از دغدغه های مردان می باشد. برای بیشتر کردن زیبایی ظاهری، زمان زیادی را جلوی آینه می گذرانند و با شانه و ژل مو به جان موهایتان می افتید. این رسیدگی بیش از حد می تواند به ریزش موها منجر شود. یکی از راههای دیگر به جز ترمیم مو سر، کاشت مو می باشد. این مسئله ای است که ذهن بسیاری از مشتریان کاشت مو را به خود مشغول کرده است. پیشنهاد ما به شما این است که بهتر است قبل از استفاده از روش های مختلف کاشت موی سر در مورد آن اطلاعات کافی داشته باشید. شما عزیزان می توانید پاسخ سوالهایتان را پس از رویت عوارض کاشت مو دریافت کنید.

ترمیم مو سر به روش های فیکس آلمان

۵۰ درصد موی سر یک مرد پیش از آن که قابل ملاحظه باشد، می ریزد. در نتیجه زمانی به فکر اقدام های محافظتی و پیشگرانه می افتید که خیلی دیر شده است. خبر خوب این است که ترمیم موی سر می تواند راه حل خوبی برای شما باشد. یکی از روش های ترمیم مو، های فیکس است. در ترمیم مو سر به روش های فیکس آلمان که جدیدترین روش ترمیم مو است، ابتدای موی سر فرد در آزمایشگاه اختصاصی های فیکس مورد بررسی قرارگرفته است و پس از یک ساعت نتیجه نمونه برداری موی فرد مشخص می شود و مویی تا 100 درصد مشابهت از نظر رنگ و جنس برای نصب وارد مرحله بعدی می شود. نصب این موهای های فیکس بدون جراحی و بدون عوارض ترمیم مو است.

ترمیم مو


برچسب ها : ترمیم مو , کاشت مو , ترمیم مو سر , ترمیم موی سر ,
+ نوشته شده در يکشنبه 16 مهر 1396ساعت 11:18 توسط sina ghazizade | | تعداد بازدید : 4

بهترین روش ترمیم مو

بهترین روش ترمیم مو

ریزش زیاد مو که باعث کم پشتی و کچلی فرد می شود باعث هراس و نگرانی است. اما امروزه خوشبختانه درمان های مختلفی برای آن وجود دارند. یکی از روش های مطمئن و طبیعی ، ترمیم مو است. ترمیم مو در واقع روشی است جهت جایگزین کردن موهای از دست رفته شما یا پرکردن موهای کم پشت بدون نیاز به هیچ گونه جراحی و احتیاج داشتن به بانک مو. یکی از مهمترین سئوالات شما عزیزان این است که باید کدام روش های ترمیم مو را استفاده کنید.

روش ترمیم مو های فیکس آلمان

ترمیم مو امروزه یک روش بسیار مناسب ، کم هزینه و بدون عوارض می باشد که نصب ترمیم مو کمتر از یک روز و نهایت 4 ساعت انجام می گیرد . ترمیم مو به روش های فیکس آلمان یک روش ترمیم مو است که مبتکر آن در سال 1994 و در کشور آلمان انجام شد. نمایندگی رسمی این محصول در کشور ایران در موسسه ما از شرکت آلمانی بعد از 12 سال همکاری به عنوان عامل فروش کسب شد. ما با گذراندن سه ماه دوره زیبایی و روان شناسی مو در هامبورگ آلمان توانستیم های فیکس که یک روش نوین در ترمیم مو است را به ایران بیاوریم.

هزینه بهترین روش ترمیم مو

ترمیم مو روی یک لایه نانو که موها روی آن کاشته شده و این لایه روی مو با استفاده از چسب های کراتینه نصب می شود. اما هزینه مو در موسسه های مختلف به یک اندازه نیستب. برای دریافت دقیق هزینه می توانید قسمت تماس با ما را کلیک کنید. حال نکته بسیار مهم در مورد قیمت و هزینه (های فیکس آلمان ) که این موها کیفیت بسیار بالایی دارند. کیفیت در لایه نانو و موها و کراتینه ها (همان چسب ترمیم مو) می تواند مویی بسیار طبیعی را ایجاد کند. این برند ( های فیکس آلمان ) تنها برندی است که در ایران غیر چینی بوده و تمام موها از کره جنوبی به آلمان فرستاده می شوند. همه این موارد که ذکر شد باعث می شوند که در دوام ترمیم مو تأثیر بسزایی داشته باشد.

بهترین روش ترمیم مو


برچسب ها : ترمیم مو , روش ترمیم مو ,
+ نوشته شده در يکشنبه 26 شهريور 1396ساعت 11:24 توسط sina ghazizade | | تعداد بازدید : 6

هزینه پزشک ترمیم مو گلهای تهران

هزینه پزشک ترمیم مو

مهمترین مسئله در زیبایی هر فرد خط رویش مو در پیشانی فرد است. این خط رویش به مرور زمان و با افزایش سن پیشانی بلندتر می شود و به عقب می رود. برای کاشت مو صحیح ، پزشک ترمیم مو باید ابتدا بانک مو فرد را بررسی نماید تا در این بررسی معلوم شود که ناحیه بانک مو آیا قابلیت برداشتن مو را دارد یا خیر. این اقدام باعث پر پشت شدن موها و افزایش تراکم آن می شود که می توان از مهم ترین مزایای آن از بین بردن طاسی های دائمی را اشاره کرد .

پزشک ترمیم مو در کاشت مو واحدهای فولیکولی مو را از ناحیه اهدا کننده مو جدا می کنند و به ناحیه ی دریافت کننده انتقال می دهند. معمولا ناحیه ی اهدا کننده مو پشت سر می باشد و ناحیه ی دریافت کننده ناحیه ی طاس سر می باشد.

بهترین پزشک ترمیم مو

ریزش مو یکی از معضلاتی است که ذهن بسیاری از افراد را درگیر کرده است. ریزش مو مداوم باعث تحریک پوست سر شده و کم کم باعث می شود که فرد دچار کم پشتی و یا طاسی شود .

پزشک ترمیم مو یا دکتر مو وظیفه دارد که معاینه دقیقی از پوست سر و مو های شما داشته باشد که بتواند در نهایت کار ترمیم مو صحبح را برای شما انجام دهد.

یکی از مهم ترین و موثر ترین درمان ها برای طاسی سر و یا ریختگی موها کاشت مو به روش طبیعی است که می تواند علاوه بر جبران موهای از دست رفته ، شادابی و جوانی را به چهره ی فرد باز گرداند.

پزشک مو به شما توصیه خواهد کرد که استرس و اضطراب کمتر داشتن به رشد موهای شما کمک خواهد کرد. استرس یکی از عواملی است که می تواند به ریزش مو بیانجامد. عوامل ژنتیکی و عوامل محیطی هم در این امر دخیل هستند.

پزشک ترمیم مو گلهای تهران

پزشک ترمیم مو ، موهای ترمیم مو را از موی انسان زنده تهیه می کند که بعد از بررسی ها و نمونه برداری از موی سر خود فرد ، مویی تا ۹۹ درصد مشابه از نظر جنس و رنگ از بانک موی شرکت های فیکس آلمان ، برای فرد متقاضی نصب خواهد شد.

این موها قابلیت رشد ندارند ثابت هستند ، اما میتوان هر حالتی به آن ها داد و به اصطلاح هیر کات آن را به نظر و سلیقه مشتری در موسسه گلهای تهران انجام داد.


برچسب ها : ترمیم مو , کاشت مو , هزینه ترمیم مو , ریزش مو ,
+ نوشته شده در دوشنبه 16 مرداد 1396ساعت 17:25 توسط sina ghazizade | | تعداد بازدید : 4

مقاله ترمیم مو


برچسب ها : ترمیم مو , کاشت مو , هزینه ترمیم مو , آلوپسی , ریزش مو , علت ریزش مو , کلاه گیس طبیعی , ترمیم مو نانو , ترمیم مو ارگانیک , گلهای تهران ,
+ نوشته شده در سه شنبه 3 مرداد 1396ساعت 12:31 توسط sina ghazizade | | تعداد بازدید : 3